• הזמינו טיסה במחיר המינימלי - OnLine


  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1.
  2.
  3.
  4.
  5.
  6.
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  חפש נקה
 • הצעת מחיר ללקוחות עסקיים
  שם פרטי :
  שם משפחה :
  נושא :
  הודעה:
  מייל:
  טלפון:
  • אני מעדיף פניה:


 • מבצעים, הטבות ותערוכות בחו"ל

  הרשמו לקבלת מבצעים והטבות
  הירשם • טיסות עסקיות

  הזמנת טיסות באתר

  באתר שלנו תמצאו טיסות לכל יעד בעולם ותוכלו להזמין טיסה בקלות אונליין ולקבל אישור מיידי על הזמנתכם, ללא צורך בשיחת טלפון או בהמתנה. בנוסף, אם אתם ארגון עסקי שמעוניין בפתרון טכנולוגי קבוע של שירות עצמי אונליין, נשמח להציע לכם את מערכת Freedom To Fly שלנו.

  כחברת נסיעות למגזר העסקי מתמחה אשת ביזנס סנטר בטיפול בטיסות סדירות של כל חברות התעופה הגדולות לבירות העסקים בכל רחבי העולם. חיפוש, הזמנה וטיפול לאחר ההזמנה בטיסות סדירות היא הפעילות המרכזית של החברה ומי שמכיר קצת את עולם הנסיעות והתיירות יודע כי טיפול מקצועי בטיסות סדירות דורש ניסיון, ידע ומיומנות.

  השירות באשת ביזנס סנטר - טיסות

  לסוכנים שלנו באשת ביזנס סנטר יש בדיוק את התכונות הדרושות ואת תודעת השירות המתאימה על מנת למצוא עבורכם את הטיסות הטובות והמתאימות לכם ביותר, ביעילות, במחירים הטובים ביותר ובטווח זמן קצר.

  טיסות צ'רטר

  בנוסף לפעילות הטיסות הסדירות, באפשרותנו להציע לכם גם את כל מגוון טיסות הצ'ארטר הקיימות בשוק בישראל, בין אם אתם ארגון עסקי שמעוניין להוזיל את עלויות הנסיעה על ידי קביעת מדרג נסיעות בחברה (לא תמיד כל העובדים חייבים לטוס בטיסות סדירות), או שאתם פשוט מעוניינים בחופשה פרטית.

ברגע זה אנו מחפשים את התוצאות הטובות ביותר עבור:

אנא המתן...