• הזמינו נסיעה הבא - On Line


  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1.
  2.
  3.
  4.
  5.
  6.
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  חפש נקה
  • בחר תאריכים
   בחר תאריך יציאה
   בחר תאריך חזרה
   תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
   תאריך נבחר
   תאריכים לא פעילים  • חפש נקה
 • הצעת מחיר ללקוחות עסקיים
  שם פרטי :
  שם משפחה :
  נושא :
  הודעה:
  מייל:
  טלפון:
  • אני מעדיף פניה:


 • מבצעים, הטבות ותערוכות בחו"ל

  הרשמו לקבלת מבצעים והטבות
  הירשם • למה רילוקיישן?

  עם ההתפתחות של השווקים הגלובליים והטשטשות הגבולות בעשורים האחרונים, פריסה עולמית הופכת לקלה, נגישה ואף הכרחית בארגונים רבים. תופעת ההתייעלות והצורך בצמצום העלויות גורמת ליצרנים רבים להעתיק את המפעלים למדינות בהן הוצאות השוטפות נמוכות יותר. מדינות מתפתחות זקוקות לאנשי מקצוע בתחומים רבים לצורך הקמת בתי העסק, ניהול חכם, הדרכת העובדים ועוד. לעומת זאת, הצפיפות, מצוקת הדיור ויוקר המחייה גורמים לרבים מאיתנו להפסיק את המרוץ האינסופי אחרי שיפור מזערי ברמת החיים ולהתחיל לבדוק אפשרויות העסקה מחוץ לגבולות של מדינת ישראל.

  היתרונות הבולטים של רילוקיישן הם אלו שאנחנו רוצים לשמוע וזוכרים: שכר גבוה יותר, שיפור ברמת החיים, חשיפה לתרבות חדשה ולרוב הפחתת הלחץ היום יומי האופייני לתרבות הישראלית. מה שאנחנו לא ממש רוצים לשמוע וחבל, הם החסרונות שבעזיבת הארץ ובהקמת חיים חדשים במדינה זרה. תהליך רילוקיישן מתחיל הרבה לפני המעבר עצמו ומלווה בסידורים רבים, הוצאות, חוסר וודאות והמתנה. ככל שתעמיקו בתכנון המעבר ובהכנות מראש, כך הנחיתה תהיה רכה יותר והסיכוי שתצליחו יגדל. מנסיוננו הרב בעבודה מול אנשי עסקים, גלינו כי הצלחה זה לא מקרה אלא תוצאה של הערכות נכונה. ריכזנו עבורכם מספר טיפום אשר יעזרו לכם לצלוח את המעבר.
    • למה זה לא מתאים לכולם?

  אופי נסו להיזכר ביומכם הראשון במקום עבודה חדש: אנשים חדשים, תפקיד לא מוכר, אי הכרות עם אופי הארגון והפוליטיקות הפנימיות, העדר חברים ועוד. עכשיו הוסיפו לזה ניתוק מהסביבה המוכרת, קשיי השפה, פערי התרבות, תחושת בדידות וגעגוע למשפחה וחברים. אלו הן התחושות המאפיינות את התקופה הראשונה של כל אחד ואחת שעברו רילוקיישן. ההתמודדות עם התחושות האלו משתנה מאדם לאדם, לכן מראש הסיכויים של כך אחד מאיתנו אינם זהים לחלוטין.

  בני הזוג לאלו מכם שעושים את המעבר עם בן/בת הזוג, יש לזכור כי לרמת שביעות הרצון שלהם ישנה השפעה מכריעה על הצלחת הרילוקיישן. לכן חשוב מאוד שבני הזוג יהיו שותפים ברצון שלכם לעבוד במדינה אחרת ולעשות תיאום ציפיות לגבי הקשיים העלולים להתעורר במהלך התהליך.

  הבדלי ה... אקלים, התרבות, קצב ועוד הבדלים רבים יכולים להשפיע עלינו מבלי שנדע לחזות אותם מראש. לא פעם נתקלנו באנשים שלא הסתדרו ברילוקיישן באנגליה בגלל מזג האוויר, בסין בגלל זיהום האוויר המקשה על יציאה מהבית או בדלהי בגלל רמת הגיינה ירודה. יש צורך לשקול על כל האפשרויות האלו בתהליך קבלת ההחלטות, אך מובן שלא תמיד אפשר לכסות את כולן כמו גם שלא תמיד ניתן לצפות מראש עד כמה הבדלים אלו יכולים להשפיע עלינו כשאנו רחוקים מהבית.
   

  איך להתכונן למעבר?

  לפני הכל, קחו לעצמכם זמן לחשוב ולהחליט האם אתם בכלל בנויים למעבר, הייו כנים עם עצמכם ועם בני המשפחה שעתידים להצטרף אליכם וצאו להרפתקה הזו רק אחרי שאתם שקלתם את כל היתרונות והחסרונות שלה.
   
  • היו מוכנים מראש: ככל שתהיו מוכנים יותר ככה יהיה קל יותר. הכירו כמה שיותר את המדינה אליה אתם נוסעים, הכינו את עצמכם לאופי עבודה המקומי: שפה, תרבות העסקית, גופים ממשלתיים, ימי חג מקומיים סגנון לבוש ועוד.
  • אשרת עבודה לבני הזוג: לבני הזוגתפקיד חשוב מאוד לאורך כל תקופת הרילוקיישן. אם בת/בן הזוג שלכם מצטרפים אליכם, מומלץ לדאוג לאשרת העבודה גם עבורם. כניסה לשוק העבודה מעלה את תחושת השייכות למקום החדש.
  • בניית תקציב: חשוב מאוד לבדוק את עלויות המחייה במדינה אליה אתם עוברים ולתכנן את התקציב שלכם בהתאם. זיכרו שהמעבר (הלוך וחזור) תמיד מלווה בהוצאות נוספות מעבר להוצאות השותפות, לכן חשוב לקחת אותן בחשבון בחישוב רווחיות הרילוקיישן שלכם.
  • תנו לזה זמן: לא משנה כמה הכנתם את עצמכם, אם נסעתם לבד או עם בת/בן הזוג השבועות הראשונים ואולי אף החודשים ראשונים יהיו מלווים בתחושת ניכור ובגעגוע לישראל. אל תחשבו שזה בהכרח אומר שנכשלתם, כל מי שעושה רילוקיישן שותף לתחושות האלו, פשוט תהיו מוכנים לכך שיקח זמן עד שזה יחלוף.

             נסיעה עסקית - כל הכתבות

 •  
  ברגע זה אנו מחפשים את התוצאות הטובות ביותר עבור:

  אנא המתן...