• הזמינו טיסה במחיר המינימלי - OnLine


  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1.
  2.
  3.
  4.
  5.
  6.
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  חפש נקה
 • הצעת מחיר ללקוחות עסקיים
  שם פרטי :
  שם משפחה :
  נושא :
  הודעה:
  מייל:
  טלפון:
  • אני מעדיף פניה: • טיסות לניו יורק
   

  ניתן להגיע לניו יורק בטיסה ישירה או בטיסה עם עצירת ביניים, תלוי עם איזו חברת תעופה אתם טסים. טיסה ישירה אורכת כ- 12 שעות, טיסות עם עצירות ביניים יכולות לנוע בין כ- 15 שעות ליותר מיממה. בניו יורק יש שלושה נמלי תעופה ואופן ההגעה המועדף והזמן שלוקח להגיע מכל אחד מהם למנהטן הם שונים. כמו כן, אם אתם לוקחים מונית או רכב משדה התעופה יש לקחת בחשבון את עומס התנועה שיכול להיות אם אתם נוחתים בשעות היום.
   
 • טיסות ניו יורק

  ניו יורק

  $789
  30/04/19 - 07/05/19
   
  לפרטים
 • טיסות ניו יורק

  ניו יורק - טיסות אל על

  $1290
  24/04/19 - 01/05/19
   
  לפרטים


 • שדות תעופה
   
  • שדה תעופה ג'ון פ' קנדי (JFK): שדה תעופה הבינלאומי הגדול בניו יורק, ממוקם ברובע קווינס במרחק של כ- 19 ק"מ ממנהטן. מרבית הטיסות נוחתות פה ובשדה התעופה ניוארק.

  תחבורה משדה התעופה לעיר: הדרך הקלה ביותר להגיע למנהטן היא מונית, העלות היא קבועה של כ- 45$ (לכל יעד במנהטן) פלוס תשלום אגרה על גשרים. דרך זולה יותר ומהירה לא פחות היא רכבת: קחו אייר טריין המופעלת 24 שעות ביממה לתחנה של קו A ברכבת התחתית שיקח אותכם למנהטן. משך הנסיעה הכולל אורך כשעה, תלוי לאיזה חלק של מנהטן תרצו להגיע.


   
  • שדה תעופה ניוארק (Newark): שדה תעופה בינלאומי בסדר גודל של JFK ומרבית חברות התעופה ינחתו באחד משניהם. ממוקם ברובע ניו ג'רסי במרחק של כ- 24 ק"מ ממנהטן.

  תחבורה משדה התעופה לעיר: הגעה במונית למנהטן יחסית יקרה ויכולה להגיע ליותר מ- 80$. דרך נוספת ולרוב מהירה יותר מהמוניות היא רכבת. אייר טריין מתחברת עם NJ Transit Amtrak Trainו  ומשם לתוך מנהטן. הנסיעה הכוללת אורכת בין 40 דק' לשעה.


   
  • שדה תעופה לה גווארדיה (La Guardia): זהו שדה תעופה הקטן מבין שלושת שדות התעופה בניו יורק, בשל גודלו חברות תעופה רבות לא נוחתות בו, ביניהן אל על. ממוקם ברובע קווינס כ- 13 ק"מ מנהטן.

  תחבורה משדה התעופה לעיר: ניתן להגיע במונית, מטרו, שאטל או אוטובוס.
   

  בתוך ניו יורק- איך להגיע ממקום למקום:
  ניו יורק מרושתת היטב בקווי אוטובוס, רכבת תחתית (Subway)  ומוניות, כך שתוכלו להגיע בקלות ובמהירות ממקום למקום.ה רכבת התחתית נוחה ביותר, קלה להתמצאות ומגיעה כמעט לכל מקום במנהטן.

  עלות תחבורה ציבורית: עלות הנסיעה ברכבת התחתית או באוטובוס- 2.5$

   
   ברגע זה אנו מחפשים את התוצאות הטובות ביותר עבור:

   אנא המתן...