• הזמנת נסיעה עסקית לניו יורק On Line


  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1.
  2.
  3.
  4.
  5.
  6.
  • בחר תאריכים
   בחר תאריך יציאה
   בחר תאריך חזרה
   תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
   תאריך נבחר
   תאריכים לא פעילים  • חפש נקה
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  חפש נקה
 • הצעת מחיר לטיסה לניו יורק
  שם פרטי :
  שם משפחה :
  נושא :
  הודעה:
  מייל:
  טלפון:
  • אני מעדיף פניה: • עסקים בניו יורק
   

  העיר ניו יורק היא המרכז הכלכלי, המסחרי והתרבותי של כל ארצות הברית ואם לדייק יותר המרכז האמיתי נמצא במנהטן, אחד מחמשת הרובעים של ניו יורק. מדי יום עוברים במנהטן כ- 3 מיליון בני אדם: תושבים, עובדים מהסביבה הקרובה והרחוקה ותיירים. במהלך היום העיר מלאה באנשי עסקים שתמיד ממהרים בגלל הקצב שניו יורק מכתיבה להם. במנהטן זמן הוא כסף, הכל מהיר: הולכים מהר, קונים מהר, ומחליטים מהר. מהירות ההחלטה היא התכונה שיכולה לקדם אותכם בעסקים בניו יורק, כאן אין זמן להתלבטויות, אלמנט הזמן יכול להיות הגורם שימכריע בעיסקת חייכם. 
   

 • חשוב לדעת לפני טיסה לניו יורק
   


  ויזה: ויזת עסקים/תיירות תקפה לרוב ל- 10 שנים ומקנה שהייה של עד- 3 חודשים. יש לשים לב שויזת עסקים זה לא ויזת עבודה, לכן מומלץ לבדוק לפני הנסיעה מה סוג הויזה המתאים לכם.

  חיסונים: אין צורך בקבלת חיסונים מיוחדים לכניסה עם ויזת עסקים. יתכן ותדרשו לעשות חיסונים במידה ואתם מעוניינים לעשות ויזת עבודה.

  הפרשי שעות: - 7 שעות

  משך הטיסה: טיסות ישירות עם חברות תעופה אל על או דלתא כ- 12 שעות טיסה, קיימות גם טיסות עם עצירות ביניים החל מ- 15 שעות ומעלה.

  מחירים: לא כוללים מיסים, בניו יורק יש להוסיף 8.5% לכל מחיר שאתם רואים.

  טיפים: בניו יורק נהוג לתת טיפים כמעט לכל אחד: לנהגי מוניות, למלצרים, לספרים, לסבלים בשדה תעופה (אם נעזרתם בהם) וכמובן לכל אחד שנעזרתם בו בבתי מלון (בל בוי, קונסיירג', חדרניות, שירות חדרים).

  מה ללבוש: לקוד לבוש יש חשובות רבה בניו יורק, ישנם מקומות שלא יתנו לכם להכנס אם אינכם לבושים לפיו. לפגישות עסקים יש ללבוש חליפה עם חולצה בהירה ועניבה, אם הפגישה לא פורמלית, ארוחת צהריים למשל, אפשר שהמכנס והג'קט של החליפה לא יהיו באותו הצבע.
   


  טוב לדעת:
  אם אתם רוצים לראות הצגה בברודווי ולא ממש משנה לכם איזו הצגה, מומלץ לבדוק את ההנחות של רגע אחרון בדוכני ההנחות (TKTS Discount Boots), כאן תוכלו לקבל עד 50% הנחה על כרטיסים של ההצגות המתקיימות באותו היום.

   

  ברגע זה אנו מחפשים את התוצאות הטובות ביותר עבור:

  אנא המתן...