• הזמינו נסיעה במחיר המינימלי - OnLine


  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1.
  2.
  3.
  4.
  5.
  6.
 • הצעת מחיר ללקוחות עסקיים
  שם פרטי :
  שם משפחה :
  נושא :
  הודעה:
  מייל:
  טלפון:
  • אני מעדיף פניה:


 • עסקים בלונדון


  לא בכדי נחשבת לונדון לאחת הערים הפופולאריות בעולם ומושכת אליה מיליוני מבקרים מדי שנה. בירת הממלכה המאוחדת עברה תהפוכות רבות במהלך השנים איך עדיין הצליחה לשלב את הקונסרבטיביות הבריטית לצד המתירנות והפתיחות הלונדונית האופיינית לה. השילוב הזה מורגש בכל מקום: בית הפרלמנט השוכן לצד הגלגל הענק הגבוהה באירופה (London Eye), הפנקיסטים המגיעים לתהלוכות המכותיות, המוניות העתיקות לצד המכוניות החדישות ועוד. גם בעולם העסקים: התאגידים שהוקמו על ידי האסקולות השמרניות מאמצים את המדיניות של לקיחת סיכונים וצועדים בצעדי ענק לכיוון הקידמה והתייעלות. מלבד האתרים ההיסטוריים הרבים, לונדון מציעה חיי לילה תוססים, מגוון חנויות וכן עושר תרבותי.
   
 • מידע שימושי בלונדון:

  ויזה: ניתן לשהות בלונדון עד שלושה חודשים ללא צורך באשרת הכניסה.

  הפרשי שעות: הפרש השעות בין לונדון לישראל הוא: - שעתיים

  משך הטיסה: טיסה ישירה ללונדון אורכת כ- 5 שעות, קיימות גם טיסות עם עצורות ביניים שלעיתים זולות יותר אך יכולות להיות ארוכות מאוד.

  טיפום: נהוג לתת כ- 10% תשר לנהגי מוניות ובמסעדות. שימו לב שישנן מסעדות שמחייבות עבור השירות כבר בחשבון, במקרים כאלה השארת תשר נוסף למלצר הוא לשיקול דעתכם.

  מה ללבוש: לאחרונה קיימת נטייה להקלות בקוד הלבוש בעולם העיסקי בלונדון: חליפות בצבעים בהירים יותר ולא חולצות לבנות בלבד, אין הקלות בעיניין לבישת העניבה. יחד עם זאת, אם הינכם באתם מתחום המשפט או הפיננסי, אופן הלבוש נשאר ללא שינוי: חליפות כהות, חולצות לבנות בלבד וכמובן עניבה.

  פגישות: הבריטים אוהבים לקיים פגישות, הם רואים בזה יותר פורום לדיון בנושאים העומדים על הפרק מאשר מפגש של הצגת המסקנות. הכינו את עצמכם אם אתם מציגים איזשהו פרויקט אבל אל תרגישו רע אם הם יגיעו לא מוכנים, בריטים באים עם ראש פתוח לישיבות ורוצים לשמוע דעות של הקולגות לגבי הנושא.


  טוב לדעת:
  חובבי שייקספיר לא ירצו להחמיץ ביקור ב"תיאטרון הגלובשל שייקספיר", ששוחזר ב-1997 במיקום בו שכן המבנה המקורי. התיאטרון, אליו השתייך שייקספיר בכבודו ובעצמו, פעל בין השנים 1598-1642 וכעת תוכלו לסייר בו, להינות מתערוכות המתקיימות בו וכמובן לצפות במחזות של המחזאי הפופולארי. אז לבקר או לא לבקר? אין כאן שאלה.


  נסיעת עסקים ללונדון


   

   ברגע זה אנו מחפשים את התוצאות הטובות ביותר עבור:

   אנא המתן...