• הזמינו טיסות - שיקגו On Line


  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1.
  2.
  3.
  4.
  5.
  6.
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  חפש נקה
 • הצעת מחיר ללקוח עסקי
  שם פרטי :
  שם משפחה :
  נושא :
  הודעה:
  מייל:
  טלפון:
  • אני מעדיף פניה: • טיסות לשיקגו

  לשיקגו ניתן להגיע בטיסה עם עצירת ביניים אחת או יותר, אין טיסות ישירות. אורך הטיסה תלוי בעצירות הביניים ונע סביב ה- 15 שעות ליותר מיממה. בשיקגו יש שני שדות תעופה: או'הייר ומידווי, כאשר מרבית הטיסות הבין לאומיות מגיעות לשדה התעופה או'הייר. מכוון שמערכת התחבורה בשיקגו בין המסועפות בעולם, מומלץ לבדוק מראש את דרכי הגעה משדה התעופה העומדים לרשותכם.


 • שדות התעופה בשיקגו

  שדה תעופה או'הייר (O’Hare): נמל תעופה בינלאומי הממוקם במרחק של כ- 27 ק"מ ממרכז שיקגו. שדה התעופה או'הייר נחשב לאחד מחמשת שדות התעופה העמוסים היותר בעולם.

  תחבורה משדה התעופה: הגעה במונית למרכז העיר אורכת בין- 35 ל- 45 דקות, תלוי בעומס התנוע ועולה כ-45$. דרך הרבה יותר זולה ולפעמים גם מהירה יותר היא הרכבת, העלות שלה כ- 5$ והיא מגיעה משדה התעופה למרכז שיקגו. תקחו את הblue line (L) הפועל 24 שעות מהקומה התחתונה של הטרמינל ותרדו בתחנה הקרובה ליעדכם.


  שדה תעופה מידווי (Midway): שדה תעופה בינלאומי הממוקם במרחק של כ- 13 ק"מ ממרכז שיקגו.מרכז בתוכו בעיקר הטיסות הפנים ארציון המוזלות (לואו קוסט) של ארה"ב.

  תחבורה משדה התעופה: הגעה במונית עולה כ- 25$ ולרוב הנסיעה לא עולה על 30 דקות. דרך זולה יותר היא הרכבת, תחנת הרכבת נמצאת ביציאה מהשדה, orange lineתקח אותכם למרכז שיקגו תמורת 2.25$ תוך כ- 30 דקות.
  בתוך שיקגו- איך להגיע ממקום למקום:
  הדרך הידידותית ביותר להתנייד בשיקגו היא בעזרת מערכת הרכבות (CTA). מרבית תושבי העיר והסביבה מגיעים למקומות העבודה שלהם ברכבת ולא ברכבים בגלל הנוחות שבה. כבר בשדה התעופה הצטיידו במפת הקווים השונים שבעזרתה תוכלו להגיע בקלות לכל יעד.


  מחיר תחבורה ציבורית: עלות נסיעה חד פעמית בתוך העיר ברכבת או אוטובוס היא 2.25$.

   
  ברגע זה אנו מחפשים את התוצאות הטובות ביותר עבור:

  אנא המתן...