• הזמנת נסיעה עסקית - שיקגו On Line


  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1.
  2.
  3.
  4.
  5.
  6.
  • בחר תאריכים
   בחר תאריך יציאה
   בחר תאריך חזרה
   תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
   תאריך נבחר
   תאריכים לא פעילים  • חפש נקה
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  חפש נקה
 • טיסות שיקגו

  שיקגו

  $941
  27/03/19 - 03/04/19
   
 • מבצעים, הטבות ותערוכות בחו"ל

  הרשמו לקבלת מבצעים והטבות
  הירשם


 • עסקים בשיקגו
   

  העיר שיקגו משמשת כמרכז כלכלי, מסחרי ותחבורתי חשוב מאוד בארה"ב ובעולם. איזור הלולאה, שהוא מרכז העסקים בשיקגו, בנוי כולו מגורדי שחקים בין הגדולים ביותר בעולם. כאן נמצאים המשרדים של בנקים גדולים, חברות הביטוח ובורסות לניירות הערך. מערכת התחבורה בשיקגו נחשבת לגדולה, מורכבת וחשובה ביותר בכל ארה"ב, אפילו מקור השם הלולאה מבוסס על רכבת החשמלית הראשונה שהמסלול שלה הקיף את האיזור כולו. המערכת מתחלקת לשני מערכים: מערך התעשייתי אשר מקשר בין היעדים החשובים בארה"ב ומערך הנוסעים שכולל קווי רכבת בתוך העיר ומחוצה לה ומאפשר התמצאות קלה ונוחה לכל הבאים לעיר שיקגו.
  למרות שהמטרופולין של שיקגו נחשב לשלישי בגודלו בארה"ב, העיר מעניקה תחושה של קבלה וביתיות להבדיל מהתחושה של ניכור המאפיין ערים גדולות.

 • מידע שימושי:

  ויזה: ויזת עסקים/תיירות תקפה לרוב ל- 10 שנים ומקנה שהייה של עד- 3 חודשים. יש לשים לב שויזת עסקים זה לא ויזת עבודה, לכן מומלץ לבדוק לפני הנסיעה מה סוג הויזה המתאים לכם.

  הפרשי שעות: - 8 שעות

  משך הטיסה: לשיקגו ניתן להגיע בטיסה עם עצירות ביניים בלבד. משך הטיסה תלוי באורך עצירת הביניים ונע סביב ה- 15 שעות ל- יותר מיממה.

  מה ללבוש: זהו נושא שדורש חשיבה רבה לפני הגעה לשיקגו, בכל מקום שתגיעו אליו קיים קוד לבוש מחייב. מכוון שענפי העיסוק בשיקגו מאוד שונים באופיים, רצוי להתעדכן מול מי שכבר ביקר במקום או לחילופין לבדוק מול הקולגות שלכם בשיקגו מה קוד הלבוש לסוגים השונים של הפגישות שיהיו לכם (השאלה הזו ליגיטימית ביותר בארה"ב(.
   
  זמן פנוי: אם יש לכם קצת זמן פנוי, גשו למרכז המידע לתיירים בכתובת Randoloh St, 77 E, מכאן יוצאים סיורים לאתרים המרכזיים בעיר שיקגו. הסיורים מועברים על ידי מתנדבים מקומיים ולא הרבה יודעים עליהם ככה שיתמזל מזלכם תוכלו להינות מסיור פרטי.  טוב לדעת:
   לעיר שיקגו היסטורייה עשירה ביותר, אך לצדם של האירועים המרכזיים והזוהרים שעליהם אפשר לקרוא בספרי ההיסטורייה, קיים צד אפל מסתורי ומרתק עליו לא תשמעו באוטובוס תיירים. סיפורי הגנסטרים, הפושעים, הרוצחים הסדרתיים שפעלו ברחבי שיקגו, סיפורי הרוחות שסופרו לתושבי העיר כשהיו קטנים, כל אלה תוכלו לגלות רק בסיור המיוחד של שיקגו השונה (Weird Chicago) הפועל כל השנה בשעות אחרי הצהריים.

   ברגע זה אנו מחפשים את התוצאות הטובות ביותר עבור:

   אנא המתן...